Ktoś mądry wymyślił krawat, żeby przyzwyczaić nas do stryczka
Jan Czarny
21 września 2020 :: Poniedziałek :: Imieniny: Hipolita i Mateusza
KOMISJE


Komisja Gospodarki, Finansów i Budżetu:

  1. Wojciech Madej - Przewodniczący Komisji;
  2. Krystyna Politańska - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Robert Bartosik - Członek Komisji;
  4. Stanisław Bordowicz - Członek Komisji;
  5. Stanisław Kołodziejski - Członek Komisji;
  6. Andrzej Mara - Członek Komisji;
  7. Rafał Mencel - Członek Komisji;
  8. Grzegorz Rosiak - Członek Komisji.

Komisja Oświaty i Kultury:

  1. Włodzimierz Nowicki - Przewodniczący Komisji;
  2. Agnieszka Łukaszewska - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Monika Mrowińska - Członek Komisji;
  4. Przemysław Urban - Członek Komisji;
  5. Justyna Kmiecik - Pasternak - Członek Komisji.

Komisja Współpracy Lokalnej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:

  1. Rafał Mencel - Przewodniczący Komisji
  2. Tadeusz Starzyński - Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Przemysław Urban - Członek Komisji
  4. Sylwester Florczak - Członek Komisji

Komisja Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej

  1. Andrzej Mara  - Przewodniczący Komisji;
  2. Rafał Szymczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Sylwester Florczak - Członek Komisji;
  4. Stanisław Kołodziejski - Członek Komisji.

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

  1. Zbigniew Sowała - Przewodniczący Komisji;
  2. Przemysław Sadziński - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Stanisław Bordowicz - Członek Komisji;
  4. Grzegorz Groblewski - Członek Komisji;
  5. Aleksandra Kolasa - Członek Komisji;
  6. Józef Rychlik - Członek Komisji;
  7. Tadeusz Starzyński - Członek Komisji.

Komisja Rewizyjna

  1. Józef Rychlik -  Przewodniczący Komisji;
  2. Grzegorz Groblewski - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Aleksandra Kolasa - Członek Komisji;
  4. Wojciech Madej - Członek Komisji;
  5. Krystyna Politańska - Członek Komisji.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Grzegorz Rosiak -  Przewodniczący Komisji;
  2. Aleksandra Kolasa - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Monika Mrowińska - Członek Komisji;
  4. Przemysław Sadziński - Członek Komisji;
  5. Rafał Szymczyk - Członek Komisji.



REJESTR ZMIAN
Nazwa dokumentu: KOMISJE  
Utworzył: MCHINALSKA 
Data utworzenia: 2015-04-16 
Przygotował: Julita Skurpel 
Odpowiedzialny: Julita Skurpel 
Ostatnio modyfikował: Mariusz Ziętala 
Data modyfikacji: 2019-11-13 
Statystyki  »   Szczegóły  »