Ktoś mądry wymyślił krawat, żeby przyzwyczaić nas do stryczka
Jan Czarny
21 września 2020 :: Poniedziałek :: Imieniny: Hipolita i Mateusza
Kontakt z radnymi
Radny Tadeusz Starzyński pełni dyżur w poniedziałek w godz. 11.00 - 12.00

Radny Włodzimierz Nowicki pełni dyżur we wtorek o godz. 9.00 - 10.00


Klub Radnych "Zjednoczona Prawica Łask":

1. Stanisław Bordowicz - Przewodniczący klubu - s.bordowicz@lask.pl

2. Justyna Kmiecik - Pasternak - j.kmiecik@lask.pl

3. Aleksandra Kolasa - a.kolasa@lask.pl

4. Andrzej Mara - a.mara@lask.pl

5. Rafał Szymczyk - r.szymczyk@lask.pl

6. Przemysław Urban - p.urban@lask.pl



REJESTR ZMIAN
Nazwa dokumentu: Kontakt z radnymi 
Utworzył: Administrator 
Data utworzenia: 2019-10-01 
Przygotował: Małgorzata Dębska-Ksyta 
Odpowiedzialny: Małgorzata Ksyta-Dębska 
Ostatnio modyfikował: Administrator 
Data modyfikacji: 2019-10-01 
Statystyki  »   Szczegóły  »