Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Rady Sołeckie

                                                                                                                       

Wykaz  sołtysów i rad sołeckich z terenu Gminy Łask - kadencja 2019 - 2024

1. Aleksandrówek - Sylwia Szczechowicz

  • Agnieszka Grzelak
  • Wiesława Ozimek

2. Anielin - Jadwiga Witucka

  • Ewa Ludwisiak
  • Przemysław Mielczarek

3. Bałucz - Kamila Sowała

  • Mariola Taborowska
  • Wiesław Kubiak
  • Jolanta Molenda
  • Bożena Pluskwa

4. Borszewice - Edyta Jasińska

  • Anna Pietrzykowska
  • Jacek Tomczyk
  • Bogdan Kujawiak
  • Jacek Nowicki

5. Budy Stryjewskie - Łukasz Piotrowski

  • Marian Łaguniak
  • Renata Szulada-Kujawa

6. Gorczyn - Monika Kowalczyk

  • Maciej Malinowski
  • Grażyna Pawlak
  • Krzysztof Słomczyński
  • Marcin Błoński-Suk

7. Karszew - Barbara Gułycz

  • Ewa Pacholczyk
  • Rafał Wawszczak

8. Kopyść - Wojciech Szanda

  • Bogusław Pawlik
  • Dariusz Kowalczyk
  • Zdzisława Tomasik
  • Józef Stasiak

9. Krzucz - Michał Kwieciński

  • Malwina Kulawiak
  • Ewa Smolarek

10. Łopatki - Marzena Kot

  • Jerzy Zborowski
  • Irena Błoch
  • Monika Mrowińska
  • Justyna Koziróg

11. Mauryca - Janusz Malinowski

  • Robert Krawiec
  • Piotr Muszyński

12. Okup Mały - Anna Radgowska

  • Patrycja Pietrasik
  • Michał Szczepaniak
  • Michał Stasiak
  • Ewa Sobczak

13. Okup Wielki - Grzegorz Miłosz

  • Kamil Płosa
  • Daniel Sałagacki
  • Mirosława Abraszewska

14. Orchów - Grzegorz Groblewski

  • Paweł Nowak
  • Anna Markiewicz
  • Zofia Tomala
  • Andrzej Lisiecki

15. Ostrów - Grzegorz Maląg

  • Bogusław Szczepaniak
  • Tomasz Kowalczyk

16. Rembów - Mirosław Baliński

  • Joanna Urbańska
  • Joanna Zientala

17. Remiszew - Dariusz Michalak

  • Remigiusz Ludwisiak
  • Jerzy Ludwisiak
  • Jarosław Fąkowicz

18. Rokitnica - Stanisław Bordowicz

  • Krystian Krulik
  • Agnieszka Szczechowicz

19. Sięganów - Zbigniew Jaworski

  • Jacek Bartczak
  • Maria Wnuk

20. Stryje Księże - Marcin Binas

  • Józef Chlebicz
  • Ryszard Szczubiałkiewicz

21. Stryje Paskowe - Piotr Szymczak

  • Mariusz Łaguniak
  • Przemysław Rzeźniczak

22. Teodory - Sławomir Sobór

  • Anna Follmann
  • Sylwia Adamkiewicz
  • Andrzej Adamiec

23. Wiewiórczyn - Janusz Bilski

  • Tomasz Felcenloben
  • Tomasz Ludwisiak
  • Marek Staniucha
  • Paweł Pęgowski

24. Wola Bałucka - Marzena Wojtulewicz

  • Andrzej Jabłoński
  • Ewa Muszyńska
  • Barbara Damas
  • Elżbieta Nawrot
  •  

25. Wola Łaska - Przemysław Księski

  • Zdzisław Rakoczy
  • Ireneusz Dregier
  • Krystyna Rybicka
  • Dariusz Felcenloben

26. Wola Stryjewska - Danuta Rychlik

  • Marcin Sędzikowski
  • Piotr Bednarek

27. Wronowice - Wanda Kubera

  • Anna Walczewska
  • Mariusz Banasiak

28. Wrzeszczewice - Wojciech Marianowski

  • Marek Długosz
  • Krystian Nowak
  • Arkadiusz Sobczyk
  • Zbigniew Andrysiak

29. Wrzeszczewice Nowe - Agnieszka Gamoń

  • Lidia Kukieła
  • Aleksandra Olizorowicz

30. Wydrzyn - Waldemar Seliga

  • Robert Furmański
  • Paweł Łukomski
  • Natalia Felcenloben

31. Zielęcice - Bogusława Wasiak

  • Paweł Szeliga
  • Bogdan Kowalski