Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Rady Sołeckie

                                                                                                                       

Wykaz  sołtysów i rad sołeckich z terenu Gminy Łask - kadencja 2024 - 2029

1. Aleksandrówek - Agata Wróblewska - Zielińska

  • Stanisław Wierucki
  • Sylwia Szczechowicz

2. Anielin - Jadwiga Witucka

  • Ewa Ludwisiak
  • Monika Witucka
  • Agnieszka Dembkowska

3. Bałucz - Kamila Sowała

  • Mariola Taborowska
  • Wiesław Kubiak
  • Marzena Rychlińska
  • Bożena Pluskwa

4. Borszewice - Monika Pietrzykowska

  • Anna Gromada
  • Jacek Tomczyk
  • Edyta Jasińska
  • Jacek Nowicki

5. Budy Stryjewskie - Łukasz Piotrowski

  • Marian Łaguniak
  • Renata Szulada

6. Gorczyn - Monika Kowalczyk

  • Maciej Malinowski
  • Jadwiga Michlewska
  • Sławomir Smolarek
  • Dominika Gajda

7. Karszew - Paulina Szwebs

  • Zbigniew Tylka
  • Mariusz Owczarek
  • Rafał Wawszczak

8. Kopyść - Joanna Maląg

  • Katarzyna Przybylska
  • Anna Skowron
  • Józef Stasiak

9. Krzucz - Michał Kwieciński

  • Malwina Kulawiak
  • Ewa Smolarek

10. Łopatki - Barbara Pawelec

  • Sebastian Wiśniewski
  • Irena Błoch
  • Justyna Jędrysiak
  • Marzena Kot

11. Mauryca - Piotr Muszyński

  • Robert Krawiec
  • Aneta Karolak
  • Andrzej Nieborak
  • Anna Marek

12. Okup Mały - Marta Bogus

  • Jacek Napióra
  • Renata Szczepaniak
  • Dominik Stępień
  • Tomasz Korner

13. Okup Wielki - Grzegorz Miłosz

  • Kamil Płosa
  • Daniel Sałagacki
  • Mirosława Abraszewska

14. Orchów - Anna Markiewicz

  • Paweł Nowak
  • Piotr Kolasa
  • Bartłomiej Gorządek
  • Adrian Chmielewski

15. Ostrów - Grzegorz Maląg

  • Bogusław Szczepaniak
  • Ilona Paczyńska
    Anna Lewera
    Barbara Paziewicz

16. Rembów - Marzena Wdowiak

  • Bożena Woszczak
  • Joanna Zientala
  • Małgorzata Przybylak

17. Remiszew - Dariusz Michalak

  • Remigiusz Ludwisiak
  • Emilia Ludwisiak
  • Jarosław Fąkowicz
  • Justyna Rzepecka

18. Rokitnica - Justyna Brzezińska

  • Krystian Krulik
  • Aneta Czajka
  • Bartłomiej Bordowicz
  • ​​​​​​​Stanisław Bordowicz

19. Sięganów - Zbigniew Jaworski

  • Monika Kacperska
  • Małgorzata Frątczak
  • Ewa Zawierucha

20. Stryje Księże - Marcin Binas

  • Józef Chlebicz
  • Ryszard Szczubiałkiewicz

21. Stryje Paskowe - Piotr Szymczak

  • Ireneusz Kołodziejczyk
  • Małgorzata Szymczak

22. Teodory - Sławomir Sobór

  • Anna Follmann
  • Sylwia Adamkiewicz
  • Andrzej Adamiec

23. Wiewiórczyn - Mariusz Sacharewicz

  • Łukasz Felcenloben
  • Jan Rakowski
  • Dorota Wyrwas
  • Żaneta Rybka

24. Wola Bałucka - Barbara Damas

  • Marzena Wojtulewicz
  • Ewa Muszyńska
  • Beata Jaworska
  • Rafał Glinkowski

25. Wola Łaska - Przemysław Księski

  • Piotr Kreczmer
  • Anna Koźmińska
  • Tomasz Janicki
  • Paweł Kłos

26. Wola Stryjewska - Józef Rychlik

  • Przemysław Janiak
  • Piotr Bednarek
  • ​​​​​​​Henryk Kozłowski

27. Wronowice - Michał Mataśka

  • Karolina Kłos
  • Paulina Górna
  • Anna Wójtowicz
  • ​​​​​​​Wanda Kubera

28. Wrzeszczewice - Wojciech Marianowski

  • Paulina Tomczak
  • Jarosław Barski
  • Arkadiusz Sobczyk
  • Jan Rzeźniczak

29. Wrzeszczewice Nowe - Agnieszka Gamoń

  • Lidia Kukieła
  • Aleksandra Olizorowicz
  • ​​​​​​​Janusz Siciński

30. Wydrzyn - Katarzyna Furmańska

  • Waldemar Seliga
  • Zofia Zawadowska
  • Wiktor Oleszczak

31. Zielęcice - Bogusława Wasiak

  • Urszula Wał
  • Elżbieta Drożdż
  • ​​​​​​​Łukasz Nowak