Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

OGŁOSZENIE w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Łask.”

OGŁOSZENIE

 

w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Łask.”

 

Burmistrz Łasku informuje, iż zgodnie z zapisami ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2021 r. poz. 1371) odbędą się konsultacje społeczne projektu pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Łask.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do Planu transportowego.

Proces konsultacji społecznych będzie prowadzony przez 21 dni, tj. w okresie od 20 października 2021 roku do 10 listopada 2021 roku.

Konsultacje odbędą się poprzez zgłaszanie wyłącznie pisemnych uwag i opinii w następujących miejscach i formach:

  1. elektronicznej, przesłanej na formularzu konsultacyjnym drogą elektroniczną w wersji nieedytowalnej (plik zapisany w formacie .pdf lub .jpg) na adres e-mail: um@lask.pl
    z dopiskiem „Konsultacje społeczne dot. Planu transportowego”, w czasie trwania konsultacji;
  1. papierowej, przesłanej na formularzu konsultacyjnym drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miejski w Łasku, ul. Warszawska 14, 98-100 Łask (obowiązuje data wpływu), w czasie trwania konsultacji;
  1. papierowej, przekazanej na formularzu konsultacyjnym bezpośrednio w Urzędzie Miejskim
    w Łasku, ul. Warszawska 14, 98-100 Łask – Biuro Obsługi Interesanta w godzinach od 7.30 do 15.30 w dni pracujące, w czasie trwania konsultacji.

PDF  Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Łask (3,68MB)
PDF  Wzór formularza do zgłaszania uwag/zmian (225,21KB)