Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Komisje Rady Miejskiej w Łasku - VIII kadencja (2018-2023)

Komisja Gospodarki, Finansów i Budżetu

  1. Wojciech Madej - Przewodniczący Komisji;
  2. Krystyna Politańska - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Robert Bartosik - Członek Komisji;
  4. Stanisław Bordowicz - Członek Komisji;
  5. Stanisław Kołodziejski - Członek Komisji;
  6. Andrzej Mara - Członek Komisji;
  7. Rafał Mencel - Członek Komisji;
  8. Grzegorz Rosiak - Członek Komisji.

 

Komisja Oświaty i Kultury

  1. Włodzimierz Nowicki - Przewodniczący Komisji;
  2. Agnieszka Łukaszewska - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Monika Mrowińska - Członek Komisji;
  4. Przemysław Urban - Członek Komisji;

 

Komisja Współpracy Lokalnej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  1. Rafał Mencel - Przewodniczący Komisji
  2. Tadeusz Starzyński - Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Przemysław Urban - Członek Komisji
  4. Sylwester Florczak - Członek Komisji

 

Komisja Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej

  1. Andrzej Mara  - Przewodniczący Komisji;
  2. Rafał Szymczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Justyna Kmiecik - Pasternak - Członek Komisji;
  4. Stanisław Kołodziejski - Członek Komisji.

 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

  1. Zbigniew Sowała - Przewodniczący Komisji;
  2. Przemysław Sadziński - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Stanisław Bordowicz - Członek Komisji;
  4. Grzegorz Groblewski - Członek Komisji;
  5. Aleksandra Kolasa - Członek Komisji;
  6. Józef Rychlik - Członek Komisji;
  7. Tadeusz Starzyński - Członek Komisji.

 

Komisja Rewizyjna

  1. Józef Rychlik -  Przewodniczący Komisji;
  2. Grzegorz Groblewski - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Aleksandra Kolasa - Członek Komisji;
  4. Wojciech Madej - Członek Komisji;
  5. Krystyna Politańska - Członek Komisji.

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Grzegorz Rosiak -  Przewodniczący Komisji;
  2. Aleksandra Kolasa - Zastępca Przewodniczącego Komisji;
  3. Monika Mrowińska - Członek Komisji;
  4. Przemysław Sadziński - Członek Komisji;
  5. Rafał Szymczyk - Członek Komisji.