Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

10. Festiwal Róż w Łasku na antenie TVP3 Łódź

Zbliżający się jubileuszowy 10. Festiwal Róż w Łasku oraz bogata tradycja różana regionu były tematem rozmowy w programie „Zapraszamy do nas” na antenie TVP3 Łódź. Gościem programu była burmistrz Łasku – Monika Mrowińska, która opowiedziała o wyjątkowym znaczeniu tego wydarzenia dla lokalnej społeczności oraz o atrakcjach przygotowanych na tegoroczną edycję festiwalu.

Wystąpienie stanowiło doskonałą okazję do promocji miasta i podkreślenia jego różanej tożsamości w całym regionie. Rozmowa z burmistrz Łasku rozpoczyna się w 27:48 minucie programu.

Zachęcamy do obejrzenia materiału i śledzenia informacji o nadchodzącym festiwalu, który już wkrótce ponownie zamieni Łask w stolicę róż!

Link do materiału - Zapraszamy do nas

Więcej informacji o Festiwalu:

Łask znów rozkwitnie. Jubileuszowy 10. Festiwal Róży już 6 lipca! - Urząd Miejski w Łasku

 

512683429_122205936410124186_7822707388074748031_n.jpeg 512700999_122205936512124186_885782219209581127_n 1.jpeg

512673649_122205936440124186_7761207468733067714_n 1.jpeg