Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zarządzenie Nr 178/2025 Burmistrza Łasku z dnia 23-07-2025 w sprawie powołania komisji konkursowej w celu przeprowadzenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku.

Na podstawie art. 33 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1465 ze zm.) oraz § 5 ust. 2 Procedury naboru kandydatów na wolne, kierownicze stanowiska urzędnicze w samorządowych jednostkach organizacyjnych stanowiącego Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 166/09 Burmistrza Łasku z dnia 10 grudnia 2009 r. w sprawie wprowadzenia procedury naboru kandydatów na wolne kierownicze stanowiska urzędnicze w samorządowych jednostkach organizacyjnych, zarządzam co następuje:

§ 1. Powołuję Komisję Konkursową w celu przeprowadzenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku w następującym składzie:
1) Beata Mielczarek - Przewodnicząca Komisji
2) Maria Lipowska - Członek Komisji
3) Rafał Dąbrowski - Członek Komisji
4) Halina Wawrzyniak - Licha - Członek Komisji
5) Agnieszka Tyluś - Członek Komisji.

§ 2. Zakres prac Komisji określa załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 166/09 Burmistrza Łasku z dnia 10 grudnia 2009 r. w sprawie wprowadzenia procedury naboru kandydatów na wolne kierownicze stanowiska urzędnicze w samorządowych jednostkach organizacyjnych.
§ 3. Wykonanie zarządzenia powierzam Przewodniczącemu Komisji.
§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

  Monika Mrowińska

 

  Zarządzenie Nr 1782025 Burmistrza Łasku z dnia 23-07-2025 w sprawie powołania komisji konkursowej w?celu przeprowadzenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w?Łasku (PDF | 208,24KB)